Vybavení pro vodní záchranu

GUMOTEX Rescue System je připraven vás vybavit do každé situace. Proto jsme se stali exkluzivním dovozcem suchých obleků a dalšího příslušenství pro vodní záchranu od firmy Northern Diver z Velké Británie. Sami se přesvědčíte, že jejich výrobky dosahují skvělé kvality.

Suchý oblek RESPONDER

Nemusíte se bát namočit, protože oblek RESPONDER vás i tak udrží v suchu. Má vnitřně nastavitelné šle, aby seděl na každou postavu. Jeho materiál je zesílený v sedací části, na kolenou a holeních. Pro vaši lepší bezpečnost má reflexní pásky a reflexní látkou je prošitý i šev. Na levém rameni je pouzdro pro vysílačku.

Podoblek Metalux

Je lehký a zároveň skvěle izoluje svého majitele, a to i když je zmačkaný či mokrý (podoblek, ne majitel). Bez problémů ho vyperete v pračce, rychle schne a nemusíte se bát, že budete po delším nošení nepříjemně cítit, protože má antibakteriální úpravu. K dispozici je 15 pánských a 10 dámských velikostí.

Podoblek Thermalux

Udrží vás v teple, aniž byste museli nutně přidávat další vrstvy. Díky použitému materiálu získáte jak vynikající izolaci, tak flexibilitu. Oblek se neposouvá po těle a rychle schne.

Záchranná vesta ARCTIC SURVIVOR EVO PRO

Personal floating device se sadou popruhů a bezpečnostními přezkami. Pro pevnější jištění ji připnete na lano a lepší viditelnost zajistí reflexní proužek. Testováno dle ČSN EN ISO 12402.

Kevlar Supertech

Ať už vaše ruce vypadají jakkoliv, tyto rukavice se jim výborně přizpůsobí. Zároveň zajistí bezpečný úchop, neboť jsou opatřeny materiálem „Glass-fiber“. A nebude vám v nich ani zima, protože podšívka obsahuje systém „Ti-Ax", který odráží teplo zpátky.

Neoprenové rukavice

I když sáhnete do vody, máte možnost držet vše pevně v rukou. Jen je potřeba si obléknout neoprenové rukavice. Nabízíme je z materiálu v několika tloušťkách a s praktickým zapínáním na suchý zip.

Freestyle safety

Na správné obutí musí být spolehnutí. Díky vylévacím otvorům jsou Vaše nohy v botách Freestyle safety v suchu. Tyto boty mají kompozitní špičku a gumovou podrážku. Jsou testovány dle ČSN EN ISO 20345.

Rock swim safety

Tyto boty můžete s klidem obout i do zásahů zahrnujících nejen vodu, ale i chemii nebo oleje. Výbornou fixaci nohy zajistí tři suché zipy a jeden zip klasický. Mají test dle ČSN EN ISO 20345.

Jazyk: CZ