GUMOTEX Rescue systems na EUROSATORY 2016

Máme tu čest letos prezentovat naši značku GUMOTEX Rescue Systems na veletrhu EUROSATORY 2016, který se koná v Paříži od 13. do 17. června. Veletrh bude probíhat v prostorách kongresového a výstavního centra Paris Nord Villepinte.

Veletrh EUROSATORY je jednou z nejvýznamnějších událostí v oblasti bezpečnosti, výpočetní techniky, komunikací, obrany, technologií a zbraní v rámci celé Evropy. Počítá se s účastí 56 000 návštěvníků.

Stánek GUMOTEX Rescue Systems bude umístěn v rámci expozice českých vystavovatelů ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Návštěvníkům i ostatním vystavovatelům chceme představit produkty určené primárně pro armádu. Naše produkty splňují normy NATO a byly bychom velmi rádi, kdyby se nám podařilo právě členy Severoatlantické aliance zaujmout a rozvinout s nimi další spolupráci.

Díky názorné ukázce stanu GTX – 09A si potenciální zákazníci budou moci sami prohlédnout kvalitu zpracování našich produktů. Tento stan je určen především pro armádu, díky možnosti jeho propojení s bojovým vozidlem vznikne větší manipulační prostor pro posádku vozidla. Při propojení více stanů se vytvoří unikátní zázemí pro více vozidel a jejich posádky.

Pokud se chcete dozvědět víc a být přímo v centru dění, zavítejte na naši expozici do Paříže. Sejdeme se na stánku 553 v hale 5A!

Těšíme se na Vás!

Tým GUMOTEX Rescue Systems

POMÁHÁME VÁM POMÁHAT

Jazyk: CZ